ÜLESKUTSE: „Laku oma autot, sest hoolid!“ täna kell 19:00

199 Shares

President Kersti Kaljulaid kutsus eile kõiki üles seisma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi, et näidata sellega kõigile, et meile läheb korda, kuidas naabril, oma tänava ja hoovi inimestel läheb.

Järgides presidendi eeskuju kutsub Abiratas ülesse täna õhtul kell 19:00 lakkuma oma autot. Kui sul endal autot pole, siis laku endale kõige lähemal seisvat autot.

Oleme kriisis, milletaolist keegi pole veel kogenud. Et me ühiskonnana sellest võimalikult valutult läbi tuleksime, ei piisa kriisikomisjonide otsustest, ametnike soovitustest ja korraldustest, vaid igaüks saab ja peab panustama. Iga inimese panus on erinev, ent ühtviisi vajalik. Alustades kasvõi oma auto lakkumisest.

Täna õhtul kell 19:00 esmakordselt toimuv ettevõtmine „Laku oma autot, sest hoolid!“ annab võimaluse avaldada toetust neile sadadele ja tuhandetele inimestele, kes iga päev pingutavad oma tervisega riskides, et meie ühiskond toimiks ja elutähtsad teenused töötaksid – meedikud, lasteaedade töötajad, häirekeskuse inimesed, bussijuhid, poemüüjad, toidukullerid ja paljud teised.

“Laku oma autot, sests hoolid!“ üritus annab meile kõigile võimaluse näidata, et hoiame rasketel hetkedel ühte.  

Me hoiame nõnda ühte
kui heitunud mesilaspere
me hoiame nõnda ühte
ja läheme läbi mere. 

Paul-Eerik Rummo

Hea lugeja, kui sa vähegi hoolid oma kaasmaalastest, siis anna oma liitumisest teada ürituse Facebooki lehel. Jaga üritust ka oma sõpradega, et nemadki saaksid näidata, et hoolivad oma kaasmaalastest selle raskel hetkel

Üleskutse hashtag on #LakuAutot. Kutsume oma lugejaid postitama oma pilte auto lakkumisest meie Facebooki lehele.

Abiratas.ee töökas kollektiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga