ÜLLATAV VAATEPILT: Mitu riigikogu liiget saabus täna hommikul tööle palgi ja mootorsaega!

Riigikogu liikmed tassivad palki
371 Shares

ÜLLATAV VAATEPILT KUI MITU RIIGIKOGULAST SAABUS TÖÖLE PALGI JA MOOTORSAEGA

Suur oli tööle tõttavate inimeste üllatus, kui täna hommikul saabusid Toompea lossi ette mitu riigikogu saadikut, kas tassisid õlal rasket palki ja käes mootorsaagi.

Selgus, et mitmed riigikogu saadikud olid saanud innustust riigikogu esimehest Jüri Ratasest, kes postitas nädalavahetusel sotsiaalmeediasse endast pildi, kus ta tassib palki ja mootorsaagi.

Teiste seas saabusid palgi ja mootorsaega Toompea lossi ette näiteks EKRE endine esimees Mart Helme, Isamaa praegune esimees Helir-Valdor Seeder ja sotside esimees Indrek Saar, kes kõik olid lahkesti nõus kommenteerima, miks nad võtsid täna Riigikokku tööle tulles kaasa palgi ja mootorsae.

EKRE: Meie palk on suurem kui teistel!

„No mis te siin vahite ja imestate silmad suured? Kas Te arvate, et ainult Jüri Ratas võib palk õla peal mööda Eestimaad ringi käia?“  kommenteeris Mart Helme EKRE-st seda, miks ta tuli täna hommikul tööle suure palgi ja mootorsaega.

„Kaugeltki mitte! Ega siis EKRE-s pole kehvemad mehed. Ma ütlen teile, et meil EKRE-s on mehed mitu korda kangemad kui Keskerakonnas või teistes parteides! Võtsin täna siia Riigikokku tööle tulles oma mõisaaiast kaasa samuti ühe korraliku palgi ja oma hästi sisse töötatud mootorsae. Võite ise veenduda, et EKRE palk on mitu korda suurem kui teiste parteide oma! Hiljem riigikogu saalis ma näitan kõigile, kuidas EKRE rassib teha tööd nii, et laastud lendavad!” lisas Helme.

Isamaa: See palk sümboliseerib meie poolt maha võetud pensionisammast!

“Kaudselt oli see Jüri Ratase palgikandmise aktsioon minu enda tegevuse tulemus ja mina olen selle toreda idee sünni taga. Ma olen sellel kevadel käinud peaaegu kõikide parteide juhtpoliitikud läbi ja kutsunud neid ülesse näitama, et korralik füüsiline maatöö on parim vahend praeguse koroonadepressiooni vastu võitlemiseks,” selgitas Isamaa juht Helir-Valdor Seeder.

„Soovisin esialgu täna siia riigikogu saali kaasa võtta ühe armsa lamba, aga kahjuks ei tahtnud ta mu õla peal paigal püsida. Ei jäänudki muud üle, kui pidin lamba asemel selle palgi kaasa võtma. See maha saetud palk minu õlal sümboliseerib väga hästi seda teist pensionisammast, mille Isamaa, piltlikult öeldes, eelmisel aastal samuti maha võttis, et inimesed saaksid oma raha üle ise otsustada,“ lisas Seeder.

Sotsid: Igaühel peab olema õigus palki kanda!

“On tuntud ütlus, et iga kriis teeb rikkad rikkamaks ja vaesed vaesemaks. Sotsiaaldemoraadid seisavad selle eest, et kõigil oleks võrdsed võimalused ja õigused,“ selgitas raske palgiga tööle saabumist sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar.

„Mitte ainult Jüri Ratasel pole õigus oma õlal rasket palki kanda. Ei, ka teistel peab see õigus olema. Tulles täna siia riigikokku tööle raske palk õlal, annavad sotsid kogu ühiskonnale selge signaali, et igaühel meist on õigus tööle minnes raske palk õlale võtta. Kui ma ei tassiks terve tänase päeva seda rasket palki endaga kaasas, siis kinnitaks see ainult ebavõrdsuse suurenemist meie ühiskonnas. Sotsiaaldemokraadid ei saa seda aktsepteerida! See raske palk minu õlal näitab, et me oleme uhkusega sotsiaaldemokraadid ning erinevalt mitmest teisest erakonnast on meil maailmavaade!“ lisas Saar.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga