USKUMATU, AGA TÕSI: Päris Jüri Ratas on ümarate vastuste andmises parem kui „ümarate vastuste robot“

0 Shares

Uskumatu, aga just nii rõõmsa näoga vastas Jüri Ratas kolme tunni vältel riigikogu liikmete küsimustele
(Foto: Martin Ahven / Õhtuleht)

Kolmapäevasel riigikogu hääletusel anti Jüri Ratasele valitsuse moodustamiseks volitus. Uuesti peaministriks valitud Ratas sai hakkama omaette kangelasteoga, sest enne hääletust pidi Keskerakonna juht üle kolme tunni vastama Reformierakonna ja Sotsiaaldemokraatide küsimustele.

Vaatamata küsimuste suurele arvule näitas Jüri Ratas, et ta on endiselt suurepärases vormis ja vara on teda maha kanda. Täpselt nagu varasemalt lugematul arvul kordadel, õnnestus Jüri Ratasel absoluutselt kõigile talle esitatud küsimustele anda täiesti ümmargused, laialivalguvad  ja mitte midagi ütlevad vastused. Nii küsijate kui ka ajakirjanike seas kostis mitmelgi korral kahtlusi, et Riigikogu puldis ei vastanud küsimustele mitte Jüri Ratas ise, vaid hoopis Eesti Ekspressi poolt leiutatud  Jüri Ratase ümmarguste vastuste robot (loe siit täpsemalt)

Üks anonüümsust palunud riigikogu liige kommenteeris Jüri Ratase eilset etteastet Riigkogu puldis järgmiselt: ” No kuulake ise, ükski normaalne inimene ei ole suuteline kolme tunni jooksul suust sellist jama välja ajama. Isegi kui prooviks, siis aeg-ajalt lipsab normaalsel inimesel ikka mõni enam-vähem loogiline mõte sisse.”

Kõigi kahtlejate suureks pettumuseks selgus hiljem siiski, et vastajaks oli päris Jüri Ratas, kes on lihtsalt omandanud ümmarguste vastuste andmise nii hästi, et ka kõige suurematel spetsialistidel tekkis raskusi, et eristada tõelist Jüri Ratast ümmarguste vastuste robotist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga