USKUMATU: Neljanda vaktsiinidoosi saanud mees muutus Wifi-ruuteriks!

Mees Ruuter
227 Shares

JÄRVAMAA MEES MATI-VLADIMIR ENNE KOROONAVAKTSIINI SÜSTE (VASAKUL) JA PRAEGU WIFI-RUUTERINA PEALE NELJANDA DOOSI SAAMIST (FOTO: PEREARHIIV)

Eile juhtus ainulaadne sündmus Järvamaal, kui Särevere küla elanik Mati-Vladimirile (36) süstiti neljas doos koroonavaktsiini, peale mida muutus mees Wifi-ruuteriks!

Mati- Vladimir kinnitusel oli tema enesetunne peale neljanda vaktsiinisüsti suurepärane, kuid paar tundi peale neljanda süsti saamist muutus mees endalegi üllatuseks Wifi-ruuteriks.

Mati- Vladimir selgitas, et see ei olnud siiski esimene kord, kui vaktsiinisüst põhjustas tema organismist muutusi ja järelreaktsioone.

Järvamaa mees selgitas, et peale teist vaktsiinisüsti muutus ta ehtsaks inimmagnetiks, tõmmates pidevalt enda külge kodus laokil olevaid metallist tööriistu ja muid metallesemeid.

Ja täeisti arusaadav, et peale kolmandat vaktsiinisüsti hakkas Mati- Vladimir kiirgama 6G laineid.

„Need nähtused – muutumine inim-magnetiks ja 6G kiirgamine – ei tulnud mulle tegelikult üllatusena. Kõik, kes vähegi oskavad oma peaga mõelda, teavad, et teine vaktsiinidoos muudab organismi inimmagnetiks ja peale kolmandat doosi hakkab organism kiirgama 6G laineid,“ selgitas Mati- Vladimir.

Mehe sõnul läks asi päriselt huvitavaks alles peale kolmandat vaktsiinidoosi, kui Mati- Vladimir muutus akudrelliks.

„Kogu aeg oli selline tunne, et tahaks kusagil midagi puurida. Nii ma siis puurisingi päevad otsa kõike mida sai,“ selgitas Järvamaa mees ning lisas, et selle etapi tulemusena on tal kodus kõik seinad, mööbel ja riided tuhandeid auke täis.

„Nüüd, peale neljanda vaktsiinidoosi saamist muutusin Wifi-ruuteriks,“ selgitab ruuter Mati-Igor. Mehe enda sõnul on ta enesetunne ruuterina suurepärane, ainult tema paremal küljel olevate värviliste indikaatorlampide vilkumine muutub aeg-ajalt häirivaks. Seda eriti öötundidel, kui mees proovib veidi magada. Lisaks rääkis mees, et õhtusel internetikasutamise kõrgajal kipuvad mehe sõrmeotsad veidi kihelema.  

„Samas tean nüüd täpselt, millistel kelmikatel lehtedel naabrimees internetis kolab,“ muigab ruuter Mati-Vladimir, kes kinnitab, et hetkel piisab tema töövõimsusest terve küla internetivajaduse rahuldamiseks.

Samas kinnitab ruuter Mati-Vladimir, et ootab juba, millal saab minna tegema viiendat vaktsiinisüsti, sest peale viiendat doosi pidavat inimesed muutuma mikrolaineahjudeks.

„Tahan kindlasti ära proovida ka mikrolaine ahjuna elamise kogemuse. Siis on hea võrrelda, kas mikrolainete kiirgamine on organismile samasugune tunne nagu 6G kiirgamine,“ selgitab ruuter Mati-Igor.

One Comment on “USKUMATU: Neljanda vaktsiinidoosi saanud mees muutus Wifi-ruuteriks!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga