USKUMATU! Selgus Bill ja Melinda Gatesi lahutuse väidetav põhjus – ese, mille kasutamine nende kodus oli keelatud!

Gatesid
317 Shares

BILL JA MELINDA GATES NING APPLE ARVUTI, MIS VÄIDETAVALT PURUSTAS PAARI PIKALT KESTNUD ABIELU (FOTO: CHINE NOUVELLE/SIPA/CHINE NOUVELLE/SIPA)

Jõukuselt maailma neljas miljardär, Microsofti asutaja Bill Gates, ja tema abikaasa Melinda Gates teatasid nende 27 aastat kestnud abielu lahutamisest.

“Pärast põhjalikku järelemõtlemist ja pikka tööd oma suhte kallal otsustasime oma abielule lõpu teha,” teatasid Bill (65) ja Melinda Gates (56) Twitteris.

Miljardäripaari suhe oli alguse saanud 1980. aastatel, kui Melinda Billi firmasse Microsoft tööle tuli, meenutab BBC News. Bill Gates on ajakirja Forbes andmeil maailma rikkaimate inimeste edetabelis neljandal kohal. Tema varandust hinnatakse 124 miljardile dollarile.

Nüüdseks on selgunud ka paari lahutuse tõenäoline põhjus. Kuigi konkreetsed tõendid selle kohta veel puuduvad, siis on mitmed perekonna tuttavad vihjanud, et väidetavalt oli lahutuse põhjuseks asjaolu, et Bill leidis Melinda töökabinetist eseme, mille kasutamist nende ühises kodus võib pidada täielikuks surmapatuks!

Väidetavalt leidis Bill oma naise töökabinetist Apple Inc poolt toodetud uue MacBook Air sülearvuti!

Bill Gates, kes on ettevõtte Microsoft suuromanik, on juba paarkümmend aastat pidanud oma  suurimaks konkurendiks just nimelt Apple-t ning nende poolt toodetud Mac-arvutetid ja iPhone telefone.

Bill Gates on aastaid lähtunud põhimõttest, et tema kodu Medinas, Washingtonis on üks väheseid täielikult Apple’i toodetevabu kohti (Apple-free zone) maailmas. Seetõttu oligi Bill Gates olnud ääretult nördinud, kui leidis Linda töökabinetist oma suurima konkurendi poolt toodetud sülearvuti.

Bill Gates arvates oli taoline käitumine – Apple’i MacBook arvuti kasutamine nende ühises kodus – nende abielu aluspõhimõtete täielik hülgamine, isegi hullem kui tavaline petmine.

Väidetavalt pidas Bill Melinda seda sammu niivõrd andestamatuks, et paaril ei jäänudki üle muud, kui lahutada oma abielu.

Nüüd jälgib kogu maailm tähelepanelikult, kuidas maailma üks rikkaimaid paare oma suurt varandust jagama hakkab.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga