UURING KINNITAB: Pärast jõulueelsel perioodil kaubanduskeskuste külastamist usuvad inimesed suurema tõenäosusega põrgu olemasolusse

45 Shares

MITU VABA KOHTA LEIAD? ROCCA AL MARE KAUBANDUSKESKUSE PARKLA (Foto: Andres Putting)

Paljud inimesed ei usu enam põrgusse, arvates, et igavese piina kontseptsioon on arhailine.

Kuid üks uus uuring näitab, et pärast seda, kui inimesed külastavad jõulueelsel perioodil Tallinna kaubanduskeskusi, usuvad nad palju tõenäolisemalt põrgu mõistet.

Alates sellest, et kõigepealt tuleb neil otsida pool tundi parkimiskohta kuni selleni, et toidupoes ulatuvad kassajärjekorrad mitmekümne meetrini, pärast mida hakkavad inimesed aru saama, milline see põrgu võib olla.

„Pärast seda, kui külastasin eile XXX kaubanduskeskust Tallinnas (keskuse nimi on toimetusele teada, aga jätame selle avaldamata, sest põhimõtteliselt on sarnane olukord kõigis Tallinna kaubanduskeskustes – toimetus), kujutan ma hoopis paremini ette kohta, kus inimesi igavesti piinatakse ja põrgutules põletatakse,“ kirjeldab oma kogemust Susanna (32), kes külastas mõne päeva eest kaubanduskeskust, et osta vajalikud jõulukingitused.

“Ausalt, see oleks ebaõiglane, kui seal kusagil ei oleks põrgut,” ütles Jaanus (46) pärast seda, kui oli poe elektroonikaosakonnas oodanud 30 minutit, enne kui tuli tülpinud näoga müügimees ja avas kapiukse, et Jaanus saaks tutvuda uue Xboxi mudeliga.  

Olles veetnud paar “meelidvat” tundi sellises kassajärjekorras, hakkab nii mõnigi inimene uskuma põrgupiinade olemasolusse.

„Söögikohtades on hullumaja, vabu laudu pole, tellimused aetakse segamini!“ kurjustas Irina (61), kes oli koos lapselapsega tulnud ühte Tallinna kaubanduskeskusesse. „Kujutate ette, pidin oma lattet ja moosipirukat ootama vähemalt 20 minutit! Tõeline besporjadok!

Põrgu esindajad kinnitasid, et nad saavad jõulueelse perioodi Tallinna kaubanduskeskuste seadistusest “päris vahvaid ideid” inimeste piinamiseks põrgus. „Toiduosakonnas looklevad kassajärjekorrad on ikka superhea lahendus, et need põrgusse üle võtta ja seal rakendada. Inimesed seisavad seal ja piinlevad, päris korralikult piinlevad!“ rõõmustasid Põrgu esindajad.

Hea Abiratas.ee lugeja – jaga meiega oma emotsioone! Millised on sinu kogemused jõulueelsest olukorrast kaubanduskeskustes?

Hakka Abiratta jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa oled alati kursis kõige värskema alternatiivse tõega!

LOE LISAKS:
JÕULUKLASSIKA: Lihtsad soovitused naistele – mida kinkida jõuludeks mehele?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga