UUS KUUM TREND: Sõbrad Eestis tervitavad Swedbani nõukogu uut esimeest Göran Perssonit uue moodsa autosõnumiga

191 Shares

SMS-sõnumid on eilne päev, moodne on saata sõpradele autosõnum

Eestisse on jõudnud uus trend, kus oma sõnumi edastamiseks adressaadile ei kastutata traditsioonilist kirja, telefonikõnet või SMS teadet, selle asemel kirjutatakse edastatav sõnum oma autole ja saadetakse autosõnum saajale.

Heaks näiteks on tänane hommik, kus Göran Perssonile (Swedbanki nõukogu uusesimees, kes külastab homme Eestit) saatsid tema sõbrad Eestis tervitussõnumi väikese veoautoga, mis oli pargitud Swedbank Eesti peahoone ette Liivalaia tänaval.

Swedbanki nõukogu esimees Göran Persson saabub Eestisse reedel, et kohtuda peaminister Jüri Ratase, Eesti Panga presidendi Madis Mülleri, rahandusminister Martin Helme ja finantsinspektsiooni juhi Kilvar Kessleriga.

Göran Perssonile sõprade poolt saadetud autosõnumit saavad kõik huvilised lugeda Swedbanki peahoone ees Liivalaia tänaval:

Kaupo poolt homme Eestisse saabuvale Göranile saadetud trendikas autosõnum
(Foto: Kuvatõmmis Finantsvabadus grupi FB seinalt)

Autosõnumi saatmine – väga nunnu ja kordades mugavam kui külmetada sügiseses sadamas

„Muidugi tahaksime me oma head sõpra Göranit minna ise sadamasse tervitama ja vastu võtma,“ kommenteeris sõnumi saatja Kaupo (õige nimi toimetusele teada, aga see ei huvita mitte kedagi – toimetus). „Kahjuks otsustas Göran saabuda lihtsalt nii vara hommikul. No mitte ükski normaalne inimene ei viitsi ennast nii vara soojast voodist välja ajada, et minna külma, tuulise, vihmase, kõleda sügisilma kätte sadamasse kaugeid külalisi ootama. Göran on iseenesest ju tore mees, aga no oleks võinud ikka vähe paremini oma saabumist planeerida. Normaalne inimene arvestab külla tulles ka vastuvõtjate päevagraafikut. Külla saabuakse nii lõuna paiku, mitte enne.“

„Kes sätib oma saabumise varahommikule, peab arvestama, et vastuvõtja sooja tervituse asemel tuleb esialgu leppida uue moodsa autosõnumiga. Eks peale seda , kui olen ärganud ja oma hommikukohvi ära joonud, saame Göräniga linna peal kokku ja küll annan siis Göranile edasi oma isiklikud tervitused ja sooja käepigistuse,“ selgitas Kaupo optimistlikult.

Abiratta küsimusele, kust tuli idee saata Göranile tervituseks uus moodne autosõnum, vastas Kaupo: „Eks ma olen ilma näinud mees ja olen maailmas ringi reisides pannud tähele, et teistes riikides on selliste autosõnumite edastamine muutumas üha populaarsemaks. Nii tuligi idee, et selle asemel, et varahommikul sadamasse külmetama minna, saadan Göranile parem ühe toreda autosõnumi“.

Siin on üks väga nunnu näide Londonist, kuidas trendika autosõnumiga saab edastada oma tundeid oma kallimale
(Foto: Laura Thomson/Aol.)
Veel üks nunnu näide New Yorgist, kuidas uue trendika autosõnumiga saad sõbrale öelda, et ta võiks veidi oma parkimisoskusi arendada.
(Foto: wcbs)

Hea Abiratas.ee lugeja, anna meile teada, mida arvad sina uuest trendist saata sõpradele autosõnumeid? Millise autosõnumi saadaksid sina ise mõnele oma sõbrale.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga