VAKTSIIN TAPAB: Vaktsineeritud mees jäi purjus peaga punase tulega ristmikku ületades auto alla!

169 Shares

PILDIL OLEVA AUTO LÕHKUMISES ON SÜÜDI VAKTSIIN (FOTO: OLIVER PANT)

Täna leidis järjekordselt kinnitust fakt, et vaktsiinid, sealhulgas koroonaviiruse vastased vaktsiinid võivad olla inimestele kahjulikud, teatud juhtudel isegi surmavad.

Nimelt juhtus eile õhtul 18:40 ajal Õismäe teel traagiline õnnetus, kus punase tulega ristmiku ületanud purjus meesterahvas sai löögi ristmikule lähenenud sõiduautolt. Löögi tulemusena paiskus purjus meesterahvas sõiduteele ning sai raskeid vigastusi.

Õnnetuspaika jõudnud kiirabi toimetas kannatanu koheselt haiglasse, kuid vaatamata meditsiinitöötajate pingutustele ei õnnestunud 38-aastase mehe elu päästa ning ta suri hilisõhtul õnnetuses saadud vigastustesse.

Õnnetuse kohta alustas menetlust politsei, kes selgitas välja, et surma põhjuseks ei saanud olla mitte miski muu, kui hukkunule neli päeva varem süstitud koroonavaktsiin.

„Uurisime ja kaalusime hoolikalt kõiki õnnetuse asjaolusid,“ selgitas uurimisteatanud Põhja prefektuuri vanemuurija.

„Esialgselt kahtlustasime, et õnnetuse põhjuseks võis olla kannatanu üle keskmine joobeseisund,“ selgitas uurija.

„Samuti kahtlustasime, et õnnetuse võis põhjustada keelatud punase fooritulega ristmiku ületamine tiheda liiklusega ristmikul.“

„Siis aga selgus hukkunu meditsiiniandmetest, et neli päeva enne õnnetusjuhtumit oli teda vaktsineeritud koroonaviiruse vastu. Peale seda ei olnud meil enam mitte mingeid kahtlusi – õnnetuse põhjustas ja isiku hukkumises on kindlasti süüdi talle eelnevalt süstitud  vaktsiin!“ oli vanemuurija kindel.

„Tänu sellele teadmisele, et hukkunud isikule oli eelnevalt süstitud koroonaviiruse vastast vaktsiini, saime koheselt välistada kõik teised õnnetuse põhjustada võinud asjaolud. Sellest tulenevalt on politsei antud menetluse tänaseks lõpetanud,“ kinnitas vanemuurija.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga