VAKTSIINI ÜLLATAV KÕRVALMÕJU: Keskerakondlane muutus peale vaktsineerimist isamaalaseks!

Mehe peegelpilt
68 Shares

ENDINE KESKERAKONDLANE PRIIT EI SUUDA USKUDA, ET PEALE ESIMEST VAKTSIINIDOOSI VAATAB TALLE PEEGLIST VASTU PESUEHT ISAMAALANE (FOTO: SHUTTERSTOCK)

Siiani vaktsineerimise mõttekuses kahelnud Paides elav endine keskerakondlane Priit (32) otsustas anda oma tibatillukese panus sellesse, et vältida karmide koroonameetmete kehtestamist ühiskonnas.

Peale pikka ja põhjalikku kaalumist ning lähtuvalt Terviseameti ja sotsiaalministeeriumi üleskutsetest lasi ka tema teha endale lõpuks esimese vaktsiinisüsti.

Suur oli Priidu üllatus, kui vaktsineerimisele järgneval hommikul ärgates vaatas mehele vannitoa seinal olevast peeglist vastu pesueht isamaalane.

Priidu selgitusel vaatas talle peeglist vastu küll tema oma näoga mees, aga sellest näost oli selgelt näha, et endise keskerakondlase asemel vaatas Priidule vannitoa peeglist vastu vägagi ehtsal kujul isamaalane.

„Varem olid minu iidoliteks loomulikult Edgar Savisaar, Heimar Lenk ja Viktor Vassiljev. Mul oli magamistoa sein nende ja mitme teise tuntud keskerakondlase plakateid täis kleebitud. Päevad läbi mõtlesin peamiselt astmelisest tulumaksust ja tasuta ühistranspordist,” selgitas Priit oma eelmist elu.

“Aga esimesele vaktsineerimise järgnenud hommikul tundsin selgelt, et magamistoa seinal olevalt plakatilt  mulle vastu vaatavad Edgari üleelusuurused silmad tekitavad minus järsku sulaselget vastikustunnet. Heimar Lenki pilt ajas lausa iiveldama. Samas näiteks Urmas Reinsalu oli üleöö kuidagi armsaks saanud, tundus selline muhe mõmmik,” lisas Priit.

Priit selgitas veel, et terve järgneva päeva ei mõelnud ta muudest teemadest, kui ainult sellest, et saaks võimalikult paljude inimeste pensioni teise samba ära katkestada.

Samas tunnistas endine keskerakondlane ja nüüdne isamaalane, et tunneb veidi hirmu paari nädala pärast saadava teise vaktsiinidoosi ees.

“Peale esimest doosi muutusin keskerakondlasest isamaalaseks. Aga millised kõrvalnähud võivad kaasneda teise doosiga? Äkki muutun peale teist vaktsiinidoosi hoopis sotsiks? Või veel hirmsam – minust saab pagukonservatiivne ekreiit?” selgitas Priit oma irratsionaalse hirmu tagamaid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga