Vaktsineerimata kultuuriminister Anneli Ott keskendub kodukontoris “Poissmeeste peo“ professionaalsele jälgimisele

Kultuuriminister kodukontoris
19 Shares

VAKTSINEERIMATA KULTUURIMINISTER OMA KODUKONTORIS KESET RASKET TÖÖPÄEVA (FOTO: SHUTTERSTOCK/KUVATÕÕMIS/GO3)

Vastavalt valitsuse ei tunnustata kultuuriasutustes kuni uue aastani enam negatiivset testi COVID-tõendi asendusena. Vaktsineerimata kultuuriministrile Anneli Otile tähendab see seda, et ta ei saa enam kultuuriüritusi väisata.

Samas kinnitasid nii peaminister Kaja Kallas (RE) kui ka vaktsineerimata kultuuriminister Anneli Ott ise, et hoolimata rangematest koroonapiirangutest saab kultuuriminister oma tööd jätkata. Erinevalt varsemast jätkab vaktsineerimata kultuuriminister oma igapäevast tööd esialgu kodukontori mugavates tingimustes.

Kultuuriminister selgitas, et kuigi ta ei saa hetkel külastada kultuuriasutusi – teatreid, kinosid, kunstinäitusi, muuseume, siis keskendub ta kodukontoris muudele kultuurinähtustele, eelkõige kodumaise tõsielu-show „Poissmeeste pidu“ süvendatud ja professionaalsele jälgimisele.

„Kultuuriministrina saan kinnitada, et minu professionaalsele pilgule on tõsielu-shows „Poissmeeste pidu“ erinevaid kultuurinähtusi, mida süvaanalüüsida, küll ja küll,“ selgitas Anneli Ott oma tööd kodukontoris.

Kultuuriministri sõnul kavatseb ta kodukontoris töötamise ajal vaadelda „Poissmeeste pidu“ võimalikult erinevate vaatenurkade alt ning analüüsida shows esinevaid madal- kui kõrgkultuuri nähtusid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga