Vanglasse läinud Kalvi-Kalle loodab saada vanglast endale samasugused moodsad šortsid nagu sai Rannamaja-Oskar

Kalvi-Kalle, Rannamaja-Oskar
57 Shares

TALLINNA VANGA POOLT KINNIPEETAVATELE JAGATAVAD TRIIBULISED ŠORTSID NÄEVAD VÄLJA MOODSAD JA MUGAVAD

Pärnu maakohus saatis 8. juunil aastaks vangi endise tõsielustaari Kalvi-Kalle, kes peeti kinni Raplamaal väikebussi roolist ilma juhtimisõigust omamata.

Peale kohtuotsust taotles Kalvi-Kalle kohtult korduvalt vangistuse täitmisele pööramise edasilükkamiseks, seda perekondlikel põhjustel.

Seda ootamatum oli eelmisel kolmapäeval Tallinna vangla vastuvõtuametniku üllatus, kui vangla ukse taha saabus elusuuruses Kalvi-Kalle, kes nõudis enda vanglasse sisse laskmist, et alustada talle määratud karistuse ärakandmist.  

Kalvi-Kalle enda sõnul pani teda meelt muutma augustis samast vanglast vabanenud teine tõsielustaar – eelmisel sügisel „Rannamajas“ tuntuks saanud Oskar. Täpsemalt, Oskaril jalas olnud moodsad triibulised šortsid.

„Kui nägin millised moodsad triibulised šortsid andis vangla Rannamaja-Oskarile, sain kohe aru, et tahan ka endale selliseid lahedaid pükse. Jõudsin kohe järeldusele, et enam pole mõtet vangi minekuga venitada,“ selgitas Kalvi-Kalle.

„Sain aru, et mida kiiremini ma vanglase lähen, seda kiiremini ma sealt samasuguste lahedate šortsideg välja saan!“ selgitas Kalvi-Kalle.

„Olen kindel, et hea käitumise eest olen ma järgmisel kevadel juba vaba mees ja seda kiiremini ma saan. Usun, et juba järgmisel suvel õnnestub mul nende triibuliste sortsidega Eestimaa randades naisi hullutada,“ oli Kalvi-Kalle enesekindel.

* Ülafoto: Robin Roots / Kiur Kaasik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga