VARSEMAST LIHTSAM: üksikvanematel on nüüd võimalik kanda oma lastetoetusrahad otse Keskerakonna spetsiaalsele pangaarvele

181 Shares

MIHHAIL KORB SELGITAMAS AJAKIRJANIKELE UUE SPETSAALSE TOETUSKONTO TAGAMAID (FOTO: SANDER ILVEST/POSTIMEES)

Keskerakond avas täna spetsiaalse pangaarve, kuhu üksikvanemad saavad tulevikus kanda oma lastetoetuse rahad, et toetada Keskerakonna maailmavaadet. Turvalisuse kaalutlustel avas Keskerakond selle spetsiaalse konto Eesti Pangas. Kõik antud kontole laekunud summad hoiustatakse Eesti Panga üliturvalises seifis.

“On häbiväärne, et ühiskond kritiseerib ja suhtub halvustavalt üksikvanematesse, kes soovivad oma lastele mõeldud rahaliste vahendite abil toetada Keskerakonna maailmavaadet,” selgitas uue konto avamise põhjuseid tänasel pressikonverentsil Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb. „Meie parteid toetavad üksikvanemad ei ole mitte mingil juhul väärt sellist nõiajahti ja avalikku hukkamõistu, mis on toimunud praegusel juhul“.

Korb viitas siin viimasel ajal kuumaks teemaks olnud 50 000 eurosele annetusele, mille tegi Keskerakonnale ärinaine Jana-Helen Juhaste, toetades Keskerakonda oma laste ülalpidamiseks mõeldud raha arvelt.

„Pigem vastupidi, Eesti ühiskond peaks olema uhke, et meil leidub selliseid üksikvanemaid, kes rahalises mõttes saavad oma asjadega nii hästi hakkama, et nad suudavad oma pere-eelarvest toetada Keskerakonna maailmavaadet. Avalikku hukkamõistu asemel väärivad sellised üksikvanemad pigem kiitust!“ selgitas Korb.

Korb selgitas veel, et Keskerakond on õppinud oma varasematest vigadest. Sellest tulenevalt avas Keskerakond spetsiaalse pangakonto, et üksikvanematel oleks edaspidi praegusest oluliselt mugavam võimälus kanda sellele kontole oma lastetoetused.

“Üksikvanemad on meie ühiskonna täieõiguslikud liikmed ning ka neil peab olema võimalus Keskerakonna toetamiseks”, kommenteeris Korb. “Sellest tulenevalt avaski Keskerakond täna spetsiaalse pangakonto, kuhu üksikvanemad saavad edaspidi mugavalt kanda oma laste ülalpidamiseks mõeldud raha, et selle arvelt toetada meie partei maailmavaadet.”

Korb selgitas tänasele pressikonverentsile kohale tulnud ajakirjanikele, et mitte kellegi ei ole õigus kritiseerida ega hukka mõista üksikvanemat selle pärast, et see soovib toetada keskerakondlikku maailma vaadet.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga