LISATUD VIDEO: Minister Tõnis Lukas alustas standup koomiku karjääri!

344 Shares

Alustav koomik Tõnis Lukas andmas publikule oma karjääri esimest standup showd
(Foto: Mihkel Maripuu/Postimees)

Pühapäeval alustas oma standup koomiku karjääri kultuuriminister Tõnis Lukas, kelle esimene avalik ülesastumine toimus Laulväljakul laulukaare all ligikaudu 100 000 kuulaja ees.

Korraldajad soovisid peal pikka laulmist pakkuda peo lõpetuseks publikule ka head nalja

“Kui läbi aegade on laulupeo lõpetanud kõikidele osalejatele suunatud tänusõnadega kultuuri- või haridusminister vastavalt sellele, kas tegu on noorte- või üldpeoga, siis tänavusel juubelilaulupeol soovisime pakkuda Lauluväljakule kogunenud publikule midagi uut ja üllatavat. Põhjalike mõttetalgute tulemusel jõudsime järeldusele, et tore oleks lõpetada tänavune juubelilaulupidu ühe korraliku standup show’ga. Kuna eelnevalt on kaks päeva tõsiselt lauldud, siis oleks meeldiv lõpetada pidu paari toreda naljaga. Nii saaks Lauluväljakule kogunenud inimesed minna koju heas tujus naeratus suul,“ kommenteeris Laulu- ja Tantsupeo SA kommunikatsioonijuht Sten Weidebaum suhtekorraldusbüroo vahendusel.

“Kaalusime pikalt, keda meie parimatest standup koomikutest kutsuda siia esinema,“ jätkas Weidebaum. „Kahjuks ütles päris mitu tuntud koomikut meile ära. Tundus, et paljud kogenud ja populaarsed esinejad hakkasid pelgama esinemist selle tohutu rahvahulga ees ja pidasid nii olulise esinemisega kaasnevat vastutuskoormat liiga suureks.“

„Olime juba päris hädas, sest võimalike esinejate nimekiri muutus järjest lühemaks. Õnneks võttis Tõnis Lukas ise meiega ühel päeval ühendust ja ütles, et pole siin mingit põdemist, kui vaja, siis tema teeb selle esinemise ära.”

Ametnikud peavad Tõnis Lukast ministeeriumi esikoomikuks

Sama tõdes ka kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Meelis Kompus: “Jah, see on absoluutselt alternatiivne tõde! Kultuuriminister Tõnis Lukas on kitsamas ringis juba ammu teada tohutult andeka koomikuna. Kõik need nalja- ja pilalood, mida ta iga tööpäeva hommikul ministeeriumirahvale räägib, need teevad kogu ministeeriumis tööpäeva kohe helgemaks. Minister on juba ammu kaalunud ametlikku ülesastumist koomikuna, siiamaani pole talle tulnud lihtsalt vastavaid pakkumisi. Kui nüüd jõudis temani info, et laulupeo korraldajad pakuvad väikest geikat enne laulupeo lõpetamist, oli Tõnis Lukas kohe nõus. Kogenud poliitikuna ei hirmutanud teda ka esinemini nii suure rahvahulga ees.“

„Kindlasti andis Tõnis Lukasele enesekindlust ka teadmine, et paljud kultuuriministeeriumi ametnikud peavad teda meie ministeeriumi esikoomikuks,“ lisas Kompus.

Kompus kinnitas, et kultuuriminister Tõnis Lukas ise jäi oma esimese suurema ülesastumisega koomikuna väga rahule. „Ministri esimene suurem ülesastumine läks minu hinnangul täiesti korda – naljad olid hästi ette valmistatud ja rahvas võttis need hästi vastu!“ säras minister õnnest.

Kelle jäi standup koomik Tõnise Lukase pühapäevane esinemine nägemata, siis seda saab vaadata siin:

Lukas on rahul, et rahvas naerab siiani tema esinemise üle

Kompuse sõnul on ministril endal eriliselt hea meel selle üle, et kuigi laulupeost on möödunud juba mitu päeva, naerab rahvas siiani tema esinemise üle. Kompuse lisas, et nii kultuuriministeeriumis kui mitmes teises riigiametis imiteerivad töötajad siiani kultuuriministri esinemist ja tema esinemise ajal tehtud liigutusi ja fraase.

Lõpetuseks lisas Kompus, et kultuuriminister on lubanud ka edaspidi jätkata oma koomikukarjääri. Edaspidi võib oodata Tõnis Lukase ülesastumist koomikuna mitmetel kultuuriürituste avamistel, vastuvõttudel, kokkusaamistel.

Abiratas.ee soovib omalt poolt koomik Tõnis Lukasele edukat koomikukarjääri jätkumist ja et tal jätkuks head huumorit igasse päeva! Sest juba vanarahvas ütles, et naer on terviseks!

Hea Abiratta lugeja! Anna meile teada, mida arvad sina Tõnis Lukase ülesastumist koomikuna laulupeol? Kas läheksid ka edaspidi koomik Lukase esinemisi vaatama?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga