VIIRUSE UUS OHVER! Peaminister Jüri Ratas sai koroonauudiste üledoosi ja jääb meediaisolatsiooni

Jüri Ratas
244 Shares

PEAMINISTRIL AVALDUSID KLASSIKALISED MEEDIATARBIMISE ÜLEDOOSI NÄHUD – SÜVENEMINE OMA MÕTTEMAAILMA JA KAUGUSESSE SUUNATUD PILK (FOTO: SERGEI STEPANOV/ERR)

Peaminister Jüri Ratas teatas, et on sai koroonaviirust käsitlevatest uudistest üledoosi, mistõttu katkestas ta oma Ida-Viruma visiidi ja jää vabatahtlikult meediaisolatsiooni.

Ratasel tekkisid reedel keset Ida-Virumaa visiiti koroonauudiste üledoosi nähud ning seetõttu peab ta jääma meediaisolatsiooni ning võimalusel vältima igasuguseeid kontakte meediaga. Välistatud on tutvumine nii positiivsete kui negatiivsete uudistega.

“Sain just kinnituse selle kohta, et olen viimaste päevade jooksul tarbinud liigses koguses koroonaviiruse teemalisi uudiseid ning saanud nende üledoosi,” märkis peaminister.

„Konsulteerisin kohe nii terviseameti kui oma perearstiga, kes soovitasid tungivalt vähendada igasugu uudismeedia tarbimist,” selgitas peaminister.

Lähtudes perearsti soovitusest otsustas peaminister Ratas, et veedab järgmised 7 päeva vabatahtlikus meediaisolatsioonis ja proovib tarbida nii vähe erinevaid udised kui võimalik.

Ratas ütles, et nii tema kui ka teda Ida-Virumaal saatnud ametnikud kandsid maske, kuid sellest hoolimata ei õnnestunud tal uudiste üledoosi vältida.

“Katkestan koheselt visiidi Ida-Virumaal ja sõidan koju. Pärast seda jään järgnevaks nädalaks isolatsiooni ja täidan kõiki edasisi terviseameti juhiseid,” märkis Ratas.

Ratas kinnitas, et teeb kõik endast oleneva, et vältida järgmise nädala jooksul kokkupuuteid televisiooni, raadiokanalite kui ajakirjandusega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga