VÕIMAS! Eile antud koroonatesti tulemuseks mõõdetud 286 punkti märgivad uut Eesti rekordit

Joonas-Jürto
265 Shares

REKORDNUMBRITEST MEELDIVALT ÜLLATUNUD JOONAS-JÜRTO (PILT: ERAKOGU)

Saue elanik Joonas-Jürto (36) püstitas 286 punktiga uue võimsa koroonatestide Eesti rekordi!

Joonas-Jürto poolt esmaspäeval antud koroonatesti A-proovi kontrollimisel saadi tulemuseks 286 punkti, mis märgib uut Eesti rekordtulemust! Varasem rekordtulemus, mida hoidis enda käes 247 punktiga Rakvere elanik Aleksander, ületati lausa 39 punktiga.

Hetkel on tegemist esialgse mitteametliku tulemusega. Ametlikult kinnitatakse uus tulemus 286 punkti Eesti rekordiks peale B-proovi tulemuste selgumist. Kui B-proovi tulemus kinnitab A-proovi tulemust, siis saab Joonas-Jürto pidada ennast uueks Eesti koroonatesti rekordiomanikuks.

Koroonatestide kontrollimisega tegelev labor on lubanud kinnitada Joonas-Jürto poolt antud B-proovi tulemused lähima paari päeva jooksul.

Uue Eesti rekordi omanik Joonas-Jürto oli uue rekordi üle õnnelik ja tunneb oma saavutuse üle head meelt, kuid jäi rekordtulemust kommenteerides eestlaslikult tagasihoidlikuks.

“Pole paha,” olid Joonas-Jürto esimesed muljed, kuuldes rekordtulemust.

Joonas-Jürto selgituse kohaselt jäi tema kevadine treeningperiood esimese koroonalane tõttu veidi poolikuks, kuid sellele vaatamata suutis ta ennast nüüd, teise laine ajal kokku võtta.

“Nagu ka varasematel kordadel, läksin selgi korral andma endast parimat,” selgitas uue Eesti rekordi omanik. “Enesetunne oli enam-vähem korras ja läbisin testi andmise protseduuri probleemideta.”

“Peale testi andmist olin kindel, et tegin korraliku tulemuse ning minu fännid ja sponsorid võivad sel korral tulemusega rahule jääda.”

Uut Eesti rekordit ei osanud Joonas-Jürto siiski oodata. “Uus rekordtulemus on ka mulle endale meeldivaks üllatuseks!” rõõmustas Joonas-Jürto.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga