AINULT TÄNA JA HOMME: Kõigil huvilistel võimalus lasta ennast pildistada koos Nolani, Pattinsoni ja Washingtoniga

0 Shares

Filmivõtted Linnahalli juures
(Foto: MIhkel Maripuu / Postimees)

Eile maandus Tallinna lennujaamas lennuk koos siin juba sel nädalal oma uusimat linateost „Tenet“ filmima asuva režissöör Christopher Nolani ja teiste Hollywoodi tipptegijatega alates näitlejatest ning lõpetades kaskadööridega. 

Nagu fotodelt näha ja uudistest juba läbi käis, saab Tallinnas üheks peamiseks võttepaigaks Linnahall.

Tänaseks päevaks oli planeeritud võtete algus Tallinnas ning juba varahommikuks oli Linnahalli juurde kogunenud juba suur hulk uudistajaid. Hinnanguliselt oli huvilisi vähemalt sada tuhat, tõenäoliselt isegi rohkem. Enamus kohaletulnuist lootis, et ehk õnnestub teha ühine foto maailma kuulsa režissööriga või mõne filmis mängiva filmistaariga.

Režissöör Christopher Nolan lausus Abirattale, et kogu võttemeeskond oli hommikul meeldivalt üllatunud Linnahalli juurde kogunenud tallinlaste suurest huvist filmivõtete vastu.  Samas lisas Nolan, et kuna filmivõtetele määratud aeg on piiratud, on kogu võttegraafik planeeritud ülimalt tihedaks. Seetõttu pole režissööril ja staarnäitlejatel võimalik pikalt huvilistega ühispilte klõpsida.

Pildistamine koos filmistaaridega täna ja homme Katariina kail
Siiski lubas Christopher Nolan, et tema koos filmis osalevate staarnäitlejate Ropert Pattinsoni („Videviku“ saaga) ja John David Washington („BlaKkKlansman“) tulevad vastu filmihuviliste suurele soovile lasta ennast koos staaridega fotografeerida. Nimelt lubasid filmitegijad, et täna ja homme ajavahemikul 13:00 – 14:00, kui filmivõtetel on lõunapaus, seisavad režissöör ja staarnäitlejad Linnahalli katusel. Siis on kõigil huvilistel võimalik lasta ennast pildistada nii, et foto taustal seisavad Linnahalli katusel koos Christopher Nolan, Robert Pattinson ja John David Washington.

Võimalust lasta ennast pildistad koos filimistaaridega olid täna usinalt kasutamas lohesurfarid –
taolisi pilte klõpsiti Katariina kail täna kümenid tuhandeid.
Pildil olevas punases ruuudus näha Christopher Nolan, Robert Pattinson ja John David Washington.
Foto vaatamiseks soovitame kasutada luupi.
(Foto: Kuvatõmmis Surftown Facebooki lehelt)

Filmitegijate sõnul on parim koht taoliste fotode tegemiseks Koplis asuv Katariina kai – poseerides kail vaatega linna poole, jäävad Linnahalli katusel seisvad filmitähed kenasti fotole. Filmitegijad lubasid veel, et võib-olla filmitähed isegi lehvitavad mõnele fotograafile. Sellest tulenevalt on kõik huvilised nii täna kui homme oodatud Katariina kaile, et lasta ennast fotografeerida koos Hollywoodi filmitähtedega.

Kuidas saada parim foto filmistaaridega
Hea Abiratas.ee lugeja, enne pildistama minemist vaata kindlasti lisatud fotot ja seda, kus kohas paiknevad filmistaarid. Vastasel korral võid sa pildi taustal asuvad filmistaarid lihtsalt ära varjata.

Vaade Linnahallile Katariina kailt. Fotol toodud punase ristküliku sisse jääb Linnahalli katus, kus täna ja homme seisavad
Christopher Nolan, Robert Pattinson ja John David Washington
(Foto: Birgit Vaarandi, kuvatõmmis Facebooki lehelt)

Taustalugu
Filmistuudio Warner Bros. filmib Eestis režissöör Christopher Nolani uut linateost ingliskeelse pealkirjaga «Tenet», mille võtted algavad juunis. Tegemist on esimese nii mastaapse filmiprojektiga kogu Baltikumis.

Rahvusvahelisel spioonilool põhineva filmi peaosas on näitleja John David Washington, filmis löövad kaasa ka Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, lisaks Michael Caine ja Kenneth Branagh.

Filmivõtted toimuvad suvekuudel erinevates Tallinna piirkondades. Hollywoodi filmis osaleb taustanäitlejana tuhandeid eestimaalasi. Nolan valis Tallinna välja tänu unikaalsetele võttepaikadele ja siinsele arhitektuurile. 

Hea Abiratas.ee lugeja, anna meile teada, kas sul on plaan lasta ennast pildistada koos Hollywoodi staaridega? Jaga meiega kindlasti oma fotosid! Parimatele fotodele auhinnad!

LOE LISAKS:
Warner Bros hakkab suvel filmima Eestis väidetavalt ameerika versiooni „Tõest ja õigusest“

2 Comments on “AINULT TÄNA JA HOMME: Kõigil huvilistel võimalus lasta ennast pildistada koos Nolani, Pattinsoni ja Washingtoniga”

  1. Minge metsa, ma küll ei usu, et sealt Koplist on Linnahalli katus näha

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga