DONALD TRUMP: “Ma ehitan Eesti-Vene piirile väga suurepärase piirimüüri, kusjuures maksab selle eest Venemaa!”

Donald Trump
77 Shares

Täna teatas Politsei- ja Piirivalveamet (PPA), et  Eesti Vabariigi ja Venemaa Föderatsiooni vahelisele piirilõigule Kagu-Eestis on plaanis kiirkorras ehitada tugev ja vastupidav piirimüür.  Kusjuures PPA palkas piirimüüri rajamist juhtima Ameerika Ühendriikide endise presidendi  Donald Trumpi.

Abirattal õnnestus Eesti idapiirile rajatava piirimüüri ehitamise kohta saada lühikommentaar ka Ameerika Ühendriikide endiselt presidendilt Donald Trumpilt.

“I would build a great wall, and nobody builds walls better than me, believe me, and I’ll build them very inexpensively. I will build a great great wall on Estonian-Russian border and I’ll have Russia pay for that wall!” oli Donald Trumpi lühikommentaar.

Tõlge eesti keelde: “Ma ehitan suurepärase müüri ja mitte keegi ei ehita müüre minust paremini, uskuge mind, ja ma ehitan selle väga säästlikult. Ma ehitan Eesti-Vene piirile väga suurepärase piirimüüri ja ma panen selle eest maksma Venemaa!”

Hea Abiratta lugeja! Anna meile allpool kommentaarides teada, mida arvad sina piirimüüri rajamisest Eesti idapiirile? Kuidas suhtud sellesse, et müüri rajamist juhib Donald Trump isiklikult?

* Ülafoto: AP: Alex Brandon

SAMAL TEEMAL:

POMMUUDIS: Eesti-Vene piirile rajatava müüri ehitamist hakkab juhtima Donald Trump!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga