ENNEOLEMATU – POODIDES LÕPPES OTSA POPCORN! Suuremad toidupoed osteti nädalavahetusel popkornist ja kartulikrõpsudest tühjaks

65 Shares

SELLINE NUKKER OLUKORD VALITSES TOIDUPOODIDE POPKORNI JA KRÕPSURIIULITEL PÜHAPÄEVAL (FOTO: POPKORNIST ILMA JÄÄNUD POEKÜLASTAJA ERAKOGU)

Nädalavahetusel märkasid Eesti suurimad toidukaupluste ketid, et alates reede lõunast suurenes kordades popkorni ja kartulikrõpsude läbimüük. Poeomanike sõnul polnud tegemist mitte mingi kohaliku anomaaliaga, vaid popkorni ja krõpsuostubuum tabas tervet Eestit.

“Ostetavad popkorni kogused kasvasid hüppeliselt alates reede pealelõunast,” selgitas Selveri müügijuht. “Popkorni ja krõpsude müük oli enneolematult kõrgel tasemel terve nädalavahetuse ning pühapäeva lõunaks olime juba olukorras, kus nii poe enda kui ka kesklao varud olid ammendunud. Seetõttu tekkis mitmes meie poes olukord, kus eile (pühapäeval – toimetus) lõunast alates valitses meie popkorni ja krõpsuriiulitel tühjus,” selgitas Selveri müügijuht.

“Ka meie poeketti tabas alates reede keskpäevast ennenägematu popkorni ja kartulikrõpsude ostuhullus, kus kauplust külastanud inimesed ostsid mitmete pakkide kaupa nii krõpse kui popkorni,“ kommenteeris nädalavahetusel olnud olukorda Maxima esindaja.

Maxima esindaja ei osanud kahjuks selgitada, mis võis põhjustada sellise enneolematu popkorni ja krõpsude ostmise buumi Eestis. “Teeme omalt poolt kõik selleks, et taastada nii kiiresti kui võimalik popkorni ja krõpsude varud meie poodides,” lubas siiski Maxima esindaja.

“Meie poeketi jaoks tuli nädalavahetuse popkorni ostubuum tõelise üllatusena,” selgitas ka Rimi müügijuht. “Veel reede hommikul ei näidanud mitte ükski märk seda, et selline ostubuum võiks toimuda. Seetõttu olid ka meie poodide popkorni ja krõpsuvarud nii öelda tavalisel tasemel, mingeid reserve polnud me varunud.”

“Käesoleva nädala alguses indlasti analüüsime selle ostubuumi põhjuseid, et olla tulevikus taolisteks olukordadeks paremini ette valmistunud,” lubas Rimi müügijuht.

Kõikide poekettide müügijuhid kinnitasid, et kohe esmaspäeva hommikul hakatakse tegelema popkorni ja kartulikrõpsu varude taastamisega ning kinnitasid, et hiljemalt reedeks jagub popkorni ja krõpse kõigile soovijatele.

Hea Abiratta lugeja! Anna meile teada, kas Sina oskad selgitada mis võis olla nädalavahetusel tervet Eestit tabanud popkorni ja kartulikrõpsude ostubuumi põhjus?

LOE LISAKS:
Ostubuumi põhjustas Mart Helme intervjuu, mis lubas inimestele meelelahutuslikku nädalavahetust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga