POPKORNI OSTUBUUMI PÕHJUSED SELGUNUD: Ostubuumi põhjustas Mart Helme intervjuu, mis lubas paljudele inimestele meelelahutuslikku nädalavahetust

52 Shares

ÕNNELIK TALLINLANE PEETER, KELLEL VEDAS LAUSA TOPELT – ÕNNESTUS OSTA POEST KORRALIK POPKORNI VARU JA HILJEM ÕNNESTUS VEEDA MEELELAHUTUSLIK NÄDALAVAHETUS (FOTO: ERAKOGU)

Tõime varasemalt oma miljonitele lugejatele ülevaate nädalavahetusel Eesti toidupoode tabanud kummalisest popkorni ja kartulikrõpsude ostubuumist, mille tulemusena paljudes poodides lõppesid nädalavahetusel popkorn ja kartulikrõpsud.

Abirattaga võttis ühendust  Tallinnas Mustamäel elava Peeter (36), kellel õnnestus reedel peale tööpäeva kohalikust Selverist osta suurem kogus popkorni ning kes jagas meile lahkelt selgitusi tekkinud olukorrale.

“Kas Te siis polegi veel kuulnud, et siseminister Mart Helme andis reedel mingile välismaa ajalehele intervjuu, kus ta kirus homosid ja lubas need kõik Rootsi saata?” imestas poekülastaja Peeter.

“No vähegi poliitikast huvi tunvale Eestimaalasele oli see intervjuu kindel märk, et nädalavahetus toetab tulla äärmiselt põnev!“ selgitas Peeter.

„Mina olin päris kindel, et peale Mart Helme intervjuud hakkab nädalavahetusel ikka korralikult kino saama! Olin sada protsenti kindel, et see intervjuu tõmbab kindlasti ühe järjekordse toreda skandaali käima! Järjekordselt lasi EKRE pasa kenasti ventikasse! No kui ikka EKRE midagi homode kohta ütleb, siis ma söön oma vana mütsi ära, et selle peale on kindlasti midagi öelda ka presidendil, äkki isegi ka peaministril?”  selgitas Peeter rõõmsalt.

“Isegi kui president või peaminister ei reageeri, siis Kaja Kallas ja teised opositsionäärid midagi ikka.  No ja kuhu see Jürgen Ligigi siis jääb, eks tema võtab ka kindlasti sõna. Kokkuvõttes olin enam kui kindel, et tõotas tulla üks huvitav ja meelelahutuslik nädalavahetus! Ega siis inimesed lollid pole – kuuldes uudist Marti Helme intervjuust tormasid paljud kohe poodi, et nädalavahetuseks suuremas koguses popkorni ja kartulikrõpse varuda. Kui sul on kodus ikka korralik popkorni varu, siis võtad aga popkorni ette ja külma õlle kätte ning jälgid rõõmsalt seda kino, mis edasi toimuma hakkab,” oli Peeter lootusrikas.

Hea Abiratta lugeja! Anna meile kommentaarides teada, kas ka Sina olid üks õnnelikest, kellele õnnestus varuda nädalavahetuseks popkorni või kartulikrõpse? Kas jälgisid sarnaselt Peetrile popkorni krõbistades nädalavahetusel lahtirullunud skandaali arengut?

LOE LISAKS:

Suuremad toidupoed osteti nädalavahetusel popkornist ja kartulikrõpsudest tühjaks

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga