Jeff Bezose tulekul Eesti Posti tegevjuhiks sai määravaks atraktiivne kuupalk!

108 Shares

EESTI POST PAKUB OMA JUHTIDELE JÄTKUVALT KONKURENTSIVÕIMELIST PALKA (FOTO: OMNIVA)

Täna selgus, et riigile kuuluv firma Eesti Post, mis avalikkusele on tuntum kaubamärgiga Omniva, juhiks saab maailma üks rikkaimaid inimesi Jeff Bezos, kelle varade väärtus ulatub hinnanguliselt 150 miljardi dollarini.

Eelmisel nädalal teatas maailma suurima veebipoe omanik Jeff Bezoz, et lahkub ettevõtte tegevjuhi kohalt. Praeguseks on selgunud, et Amazonist lahkumise põhjuseks oli Bezose asumine Eesti Posti tegevjuhi kohale.

Bezoz selgitas, et talle meeldib teha aeg-ajalt oma elus kannapöördeid ja võtta ette uusi suuri väljakutseid. Just nimelt taolist suurt väljakutset pakub Bezose sõnul talle Omniva posti- ja pakiäri reorganiseerimine Eestis.

Samas ei salanud Bezos, et vaatamata uutele huvitavatele väljakutsetele, mida Eesti Posti tegevjuhi ametikoht pakub, tegi tema jaoks pakkumise ahvatlevaks just ettevõtte poolt talle pakutud atraktiivne kuupalk.

„Ei saa salata, Eesti Posti poolt mulle tehtud pakkumine oli väga ahvatlev,“ selgitas Bezos oma töökoha vahetamise põhjuseid.

„Olen üks maailma rikkamaid inimesi, kuid siiski tundusid Eesti Posti tegevjuhile pakutavad palgatingimused mulle atraktiivsed,“ lausus Bezos.

„Konfidentsiaalsuslepingu tõttu ei tohi ma avaldada mulle pakutud kuupalga täpset numbrit. Samas saan öelda, et mulle pakutud kuupalk ületab mitmekordselt Eesti keskmist,“ selgitas Bezos oma palganumbrit.

Lõpetuseks lisas Bezos, et peale atraktiivse kuupalga mõjutasid tema otsust asuda Eesti Posti tegevjuhi kohale ka muud ettevõtte poolt pakutavad tingimused: igakuine sporditoetus, 3 tasustatud lisapuhkusepäeva, meeldiv ja valguseküllane kontor, kodukontori kasutamise võimalus, igakuine autokütuse kompensatsioon, jms.

SAMAL TEEMAL

POMMUUDIS: Eesti Posti pakiäri asub juhtima Amazoni tegevjuhi kohalt lahkuv Jeff Bezos!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga