POMMUUDIS: Eesti Posti pakiäri asub juhtima Amazoni tegevjuhi kohalt lahkuv Jeff Bezos!

257 Shares

AMAZONI MAALIMA SUURIMAKS VEEBIPOEKS VIINUD JEFF BEZOS ASUB NÜÜD SAMA TEGEMA OMNIVAGA (FOTOD: KRIS SÜLD / EMMA MCINTYRE|GETTY IMAGES)

Riigile kuuluv firma Eesti Post, mis avalikkusele on tuntum kaubamärgiga Omniva, nõukogu kutsus eelmise aasta oktoobris tagasi ettevõtte juhi Ansi Arumeele. Alates sellest ajast on ettevõttele otsitud uut juhti.

Peale mitu kuud kestnud põhjalikku otsimist on lõpuks leitud ettevõttele uus juht, kelleks saab maailma ühe suurima veebigigandi Amazon omanik Jeff Bezos.

Maailma üks rikkaimaid inimesi, kelle varade väärtus ulatub hinnanguliselt 150 miljardi dollarini, teatas eelmisel nädalal, et lahkub Amazoni tegevjuhi kohalt. Nüüdseks on selgunud, et Bezose Amazonist lahkumise põhjuseks oli talle tehtud pakkumine asuda Eesti Posti tegevjuhi kohale.

Eesti Posti nõukogu esimees Sten Soosaar tunnistas, et Bezos on teinud ära muljetavaldava töö maailma suurima veebipoe Amazon pakiäri organiseerimisel. Just seetõttu kutsuti Bezos juthima Eesti Posti paki- ja postiäri, kinNitas Soosaar.

“Eesti Posti nõukogu soovib, et Jeff Bezos tuleks ja ehitaks ülesse jätkusuutliku ja kliendikeskse ettevõtte, mis pakub oma klientidele lihtsat ja kvaliteetset teenust mõistliku tasu eest,” ütles Soosaar.

Viimasel ajal on üha kuhjuvate pakikoormate all ägavat Eesti Posti  ja Omnivat tabanud inimeste pahameel tarneaegade venimise tõttu. Omniva pakiautomaadid, sorteerimiskeskus ja jaotuspunktid on mast laeni täitunud kaupadega ning ettevõttel on suuri raskusi pakkide õigeaegse kohaletoimetamisega.

“Jeff Bezos suutis panna ilma probleemideta toimima maailma suurima netipoe logistika. Usume, et sellisele inimesele ei valmista mingeid probleeme meie oma koduse Omniva posti- ja pakiäri reorganiseerimine selliselt, et edaspidi saaksid meie kliendid oma tellitud pakid kätte kiiresti ja õigeaegselt,” selgitas Soosaar Bezose palkamise tagamaid.

SAMAL TEEMAL

Jeff Bezose tulekul Eesti Posti tegevjuhiks sai määravaks atraktiivne kuupalk!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga