Jüri Ratasele kingiti kohvitass kirjaga “Järgmine Eesti president”

Ratas Kohvitass
63 Shares

Suur oli täna hommikul riigikogu esimehe Jüri  Ratase üllatus, kui hommikul tööle saabudes oli tema töökabinet Toompeal täis rõõmsaid keskerakondlasi.

Nimelt otsustasid parteikaaslased Keskerakonnast teha erakonna esimehele meeldiva üllatuse ning kinkisid Ratasele kohvitassi kirjaga „Järgmine Eesti president“.

Keskerakonna aseesimehe Jaanus Karilaiu sõnul soovisid keskerakonna liikmed selle väikese tagasihoidlikku kingitusega näidata, et partei toetab oma esimeest praegusel, tema jaoks raskel, ajal.

Karilaiu sõnul on ajakirjandus asunud täiesti alusetult Ratast süüdistama maksumaksja raha põhjuseta raiskamises ja enda ja riigi rahakoti segamini ajamises. Et näidata oma toetust partei esimehele, otsustasidki Keskerakonna liikmed kinkida Ratasele tagasihoidliku positiivse sõnumiga konvitassi.

Oma tagasihoidlikku kingitust Jüri Ratasele üle andes kinnitasid keskerakondlased kui ühest suust, et nende arvates ei ole Eestile paremat järgmist presidenti kui Jüri Ratas.

Jüri Ratas oli silmnähtavalt liigutatud parteikaaslaste poolt talle tehtud tagasihoidlikust kingitusest ning talle osutatud tähelepanust ja toetusest.

„Kõik need päevad, kuud ja aastad olen teinud seda tööd, et olla iga päev peaminister kõigile Eesti elanikele,“ kinnitas Ratas parteikaaslastele.

Ratas lisas, et on seda põhimõtet järginud oma rollis peaministrina, erakonna esimehena ja eraisikuna.

Lõpetuseks lubas Ratas, et saades järgmiseks Eesti presidendiks jätkab ta antud põhimõtte  – olla president kõigile Eesti elanikele – järgmist.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

SARNASED LOOD:

Jüri Ratas premeeris ennast suurepärase töö eest kruusiga “Parim peaminister Eesti Vabariigile”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga