TÖÖ KIIDAB TEGIJAT: Jüri Ratas premeeris ennast suurepärase töö eest kruusiga “Parim peaminister Eesti Vabariigile”

171 Shares

Täna hommikul jõi Jüri Ratas oma hommikukohvi kohvikruusist,
millel ilutses kiri “Parim peaminister Eesti Vabariigile”
(Foto: Svetlana Aleksejeva/Pealinn)

Eelmisel nädalal täitus Jüri  Ratase teisel valitsusel esimesed 100 päeva.

Selle raske aga edukalt kulgenud perioodi tähistamiseks otsustas peaminister Jüri Ratas premeerida ennast oma hea töö eest uue kohvikruusiga, millel ilutseb suures punases kirjas tekst “Parim peaminister Eesti Vabariigile“.

“Kui tähistasime eelmisel nädalal selle valitsuse esimese 100 päeva möödumist, siis kinnitasid nii Mart Helme kui Helir-Valdor Seeder mulle, et olen teinud väga tublit tööd,” sõnas Jüri Ratas. “Samuti õnnitlesid paljud Stenbocki maja ja valitsuse kantselei töötajad mind selle puhul, et olen suurepäraselt tulnud toime praeguse valitsuse töö taltsutamisega,” sõnas Ratas.

„Ma kindlasti ei arva, et tegemist oleks liialdusega,“ vastas Jüri Ratas Abiratta vastavale küsimusele. „Mitmed majanduseksperdid kinnitavad, et elu Eesti Vabariigis pole olnud kunagi varem nii hea kui praegu, seetõttu leidsingi, et selline kohvikruus sobib suurepäraselt minu lauale.“

Jüri Ratase uus uhke kirjaga kohvkirkuus

Hea Abiratas.ee lugeja, anna meile kommentaarides teada, mida arvad sina Jüri Ratase uuest kohvikruusist? Kas sinu arvates on Jüri Ratas parim peaminister Eesti Vabariigile või leidub temast ka mõni parem kandidaat?

SAMAL TEEMAL

RÕÕMUSÕNUM VALITSUSELT: Valitsus otsustas, et Eestil on kõige suurem!

KUUM: Jüri Ratas visati välja Elroni rongist!

Tallinna linnavalitsus soovib Rataskaevu tänava ümber nimetada Ratta tänavaks

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga