Koroonaviiruse vastase abinõuna hakkab Tallinn pakkuma ühistranspordi kasutajatele pitsitäie viina!

573 Shares


DESINFITSEERIMISVAHENDIKS MÕELDUD PITSITÄIE VIINA SAAMISEKS TULEB KINDLASTI VALIDEERIDA OMA ÜHISKAART

Seoses saabunud koroonaviiruse epideemiaga otsustas Tallinna linnavalitsus,  et hommikul tööle ja õhtul koju sõitvatele pealinlastele hakatakse viirusevastase desinfitseerimisvahendina pakkuma pitsitäie viina.  Selleks palkab linnavalitsus ühistransporti juba varasemast tuntud reisisaatjad, kes hakkavad reisijatele transporti sisenedes pakkuma desinfitseerimisvahendit (see tähendab pitsitäie külma viina – toimetus).

Desinfitseerivat pitsitäit viina pakutakse ühiskaardi valideerimisel

Enda desinfitseerimiseks mõeldud pitsitäie viina saamiseks reisisaatjalt peab reisija olema vähemalt 18-aastane ning valideerima transpordivahendis paiknevas validaatoris oma ühiskaardi. Ja peamine – desinfitseerimisvahend ehk pitsitäis külma viina on igale Tallinna elanikule tasuta!

Aktsiooni kommenteeris linnapea Mihhail Kõlvart: “Tallinna linn on rasketel aegadel alati oma inimestele appi tulnud. Mäletame veel selgelt kuidas linnavalitsus Edgar Savisaare eestvedamisel linlastele küttepuid ja talvekartulit jagas. Minu juhitud linn ei ole kehvem! Seetõttu jagamegi praeguse epideemiapuhangu ajal linnarahvale pitsi viina. Juba vanarahvas teadis, et ei pole paremat desinfitseerimisvahendit kui puhas viin.” 

“Soovin rõhutada, et linna poolt reisijatele enda desinfitseerimiseks pakutav viin kõigile täisealistele tallinlastele tasuta!” ei unustanud Kõlvart lisamast.

Linn ei ole unustanud ka pensionäre

Loomulikult ei ole linnavalitsus unustanud ka pensionäre kui praeguse koroonaviiruse epideemia kõige suuremat riskigruppi – kõigile linna pensionäridele toimetatakse koju vastav hädaabi pakike, mis sisaldab pooleliitrise pudeli desinfitseerimisvahendiga (ehk valge viinaga) Ka pensionäridele on need pakid tasuta.

LOE LISAKS:

KÕIK SELGE: koroonaviiruse loojateks olid naised!

VALITSUSE AMETLIK TEADAANNE: Seoses koroonaviiruse levikuga lükatakse kevade saabumine augustisse!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga