PINGED MAAS: Jüri Ratas laikis Kaja Kallase Facebooki postitust!

Kaja Kallas loeb
327 Shares

KAJA KALLASE FACEBOOKI POSTITUSE ALLA LISANDUS JÜRI RATASE “LIKE”! (FOTO: VÄLJAVÕTE KAJA KALLASE FACEBOOKI LEHELT)

Eile vahendasime oma lugejatele uudist selle kohta, et Keskerakonna esimees Jüri Ratas polnud laikinud peaminister Kaja Kallase viimast Facebooki postitust.

Keskerakond koos Reformierakonnaga on võrdsed partnerid praeguses valitsuses, seetõttu äratas Keskerakonna esimehe selline hoolimatu käitumine oma koalitsiooniparteri suhtes suuri kahtlusi.

Samuti tekitas peaministri postituse mittelaikimine kõigis poliitikaekspertides küsimusi valitsuse sisekliima ja koostöövõime kohta. Äärmuslikumad arvamused ennustasid lausa praeguse valitsuskoalitsiooni peatset lagunemist.

Praeguseks hetkeks on Jüri Ratas lisanud peaministri postitusele ka oma laigi, kummutades selle sammuga kõik tekkinud kahtlused valituskoalitsioonis valitsevate pingete kohta.

Päevakorrast langesid ära ka spekulatsioonid valitsuskoalitsiooni võimaliku lagunemine osas. Kõigi eelduste kohaselt jätkab praegune valitsus oma tegevust veel mõnda samas koosseisus.

Kaja Kallase Facebooki postitus, mida lõpuks laikis ka Jüri Ratas (Foto: Väljavõte Kaja Kallase Facebooki lehelt)

„Jah, tõesti, tunnistan, Jüri Ratasel jäi peaministri eilne postitus läikimata,“ selgitas Jüri Ratas oma laigi puudumist. „Parlamendi spiikri tööst lähtuvalt oli Jüri Ratasel eile väga tihe tööpäev, mis oli täis erinevaid koosolekuid ja kohtumisi.“

„Facebooki postitusi oli Jüri Ratasel mahti vaadata alles eile hilja õhtul, siis lisas ta ka oma laigi peaministri postitusele,“ kommenteeris Ratas.

Lõpetuseks tasub meenutada vana rahvatarkust – lõpp hea, kõik hea! Vähemalt selleks korraks.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

SEOTUD LUGU:

KAS PINGED VALITSUSES? Jüri Ratas ei ole siiani laikinud Kaja Kallase eilset Facebooki postitust!!! (Uudis täieneb jooksvalt)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga