POMMUUDIS: Eurovisioni järelkajana kaalub Trump sanktsioonide kehtestamist Euroopa muusikale

1 Share

Kas tõesti sanktsioonid tulekul?

Eurovisioni lauluvõistluse finaalist on möödas juba mitu head päeva, aga järelkajad selle ümber ei taha vaibuda.  

Varasemalt kajastasime seda, et Ameerika Ühendriike esindanud Madonna solvus südamepõhjani, et jäi lauluvõistlusel ainsagi punktita ning sellest tulenevalt lubas superstaar, et ei esine enam kunagi Euroopa lavalaudadel, välja arvatud eraviisilised etteasted rikastele oligarhidele, kes oskavad tema esinemist vääriliselt hinnata.

Trump kaalub sissesõidukeeldu Eurovisionil osalenud riikidest pärit muusikutele

Täna avalikustas Valge Maja uudise, et Ameerika Ühendriikide president Donalt Trump kaalub sanktsioonide kehtestamist nende Euroopa riikide suhtes, kelle televaatajad jätsid Madonna laupäevasel lauluvõistlusel ühegi punktita. Väidetavalt kaalutakse varianti, et kõikidele Eurovisioni lauluvõistlusel osalenud riikidest pärit lauljatele kehtestatakse sissesõidu- ja esinemiskeeld Ameerika Ühendriikides. Samuti keelatakse nende riikide lauljate loomingu müük ja esitamine Ameerika Ühendriikides.

Kui teile ei meeldinud Madonna, siis pole ka meile vaja teie halba muusikat!

 „Ameerika Ühendriigid on alati kaitsnud ja kaitsevad ka edaspidi oma riigi huve kogu maailmas,“ kommenteeris Valge Maja pressiesindaja. „See hõlmab ka meie muusikat. Arvestades laupäeval toimunud inetut käitumist Ameerika Ühendriikide esindaja Madonna vastu, oleme me sunnitud vastama Euroopale samaväärselt. Kui eurooplased jätavad hindamata Ameerika Ühendriikide esindaja, siis meie omalt poolt keelame kõigi lauluvõistlusel osalenud riikidest pärit muusikute esinemise Ameerikas Ühendriikides.“

„Meie president on alati lähtunud põhimõttest „Make America great again!“ (Ameerika üle kõige – Google Translate). Plaanitavate sanktsioonide eesmärgiks on „Make American music great again!“ (rohkem normaalset ameerika muusikat, maha disco ja habemega naised – Google Translate)“ selgitas Valge Maja pressiesindaja.

Ameeriklastel on endalgi juba piisavalt palju halba muusikat

„Peale laupäeval osaks saanud ränka alandamist ja solvanguid meie laulja suhtes kaalubki meie president Donalt Trump erinevate sanktsioonide kehtestamist Euroopast pärit muusikutele. Kõige tõenäolisemalt keelatakse Euroopa artistide esinemised Ameerika Ühendriikides, samuti nende loomingu esitamine meie tele- ja raadiokanalites,“ selgitas Valge Maja pressiesindaja olukorda.

Ameeriklastel on endalgi juba piisavalt halba puusikat, seetõttu pole neile seda Euroopast juurde vaja.
(Foto: KAN / ORIT PNINI )

„Kui eurooplased tahavad kuulata oma halba muusikat oma halbade artistide esituses, siis kuulake seda oma Euroopas. Ei ole vaja tuua seda siia meile Ameerika Ühendriikidesse ja esitada meie inimestele.  Meile siin Ameerikas piisab meie enda artistidest. Meil on omalgi siin juba piisavalt palju halba muusikat, meile pole vaja veel juurde tuua halba euroopa muusikat! Kõik need habemega naised, tuntavas ülekaalus Barbied, kõikuvad  inimchupachupsid ja kõik ülejäänud – need hoidke omale!“ selgitas plaanitavate sanktsioonide tagamaid Valge Maja pressiesindaja.

Valge Maja pressiesindaja sõnul on Donald Trumpi lõpliku otsust sanktsioonide suhtes oodata juba lähipäevil.

Hea Abiratas.ee lugaje, mida arvad sina, kas Ameerika Ühendriikide poolsete sanktsioonide kehtestamine Euroopa muusikutele on õigustatud või mitte?

LOE LISAKS:
SUUR PETTUMUS: Eurovisiooni finaalis mitte ühtegi punkti saanud pettunud Madonna lubas, et ei esine enam mitte kunagi Euroopa lavadel
SKANDAAL EUROVISIONIL: Island avaldas protesti EKRE vastu, artistid eemaldati koheselt eetrist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga