TABATUD OTSE TEOLT: Turvakaamera fotole jäädvustati isik, kes eirab postkastidele paigaldatud silti “Ainult tellitud post!”

0 Shares

Harukordne foto – politsei turvakaameral õnnestus jäädvustada fotole isik, keda kahtlustatakse igasugu mõttetu pahna toppimises tallinlaste postkastidesse.
(Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht)

Hiljuti kajastas Abiratas.ee uudist, et politseil õnnestus turvakaameraga tabada teolt Tallinna lähiümbruses tegutsenud jultunud uksekella helistamisega tegelenud kamba liige ning et politsei palus avalikkuse abi tolle anonüümse kellahelistaja isiku tuvastamiseks.

Täna on politseil järjekordselt hea meel teatada, et sel korral õnnestus turvakaameraga tabada otse teolt isik, kelle puhul kahtlustatakse, et just tema on see, kes ei hooli postkastidele kleebitud siltidest „Ainult tellitud post!“

Politsei kahtlustab, et just antud isik eirab inimeste poolt postkastidele kleebitud viisakat palvet ning just pildil olev isik on vastutav igasugu mõttetu pahna, näiteks reklaamid, linnaosade ajalehed, valimisreklaam jms, postkastidesse toppimise eest.

Eriliselt hämmastas politseid see jultumus, kuidas antud isik oma rikkumise korda saatis. „Kui enamasti sooritatakse taolised rikkumised õhtuhämaruses või ööpimeduse katte varjus ning proovitakse vältida võimalike tunnistajate silma alla sattumist, siis praegusel juhul sooritati rikkumine päise päeva ajal rahvarohkes kohas!“ kommenteeris hämmeldunud politsei esindaja. „Pildilt tundub, et antud isik lausa naudib tema poolt sooritatava röögatu teo sooritamist. Ta tundub lausa uhkustavat oma rikkumisega mööduvate uudistajate ees.“

Politsei esindaja edastas ka abipalve avalikkusele, et tuvastada pildil olev isiku. Seetõttu palutakse kõigil, kes pildil oleva isiku ära tunnevad, võtta ühendust lähimal asuva politseijaoskonnaga.

Hea Abiratas.ee lugeja, kui tunned ära pildil oleva isiku, siis teavita sellest kindlasti politseid. Aitame üheskoos tabada isiku, kes ei austa meie postkastidel kirjas olevaid instruktsioone!

LOE KA: Tallinna lähiümbruses tegutsevad jultunud uksekella helistamisega tegelevad kambad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga