TUNNUSTAME: Kaitsevägi avaldab tunnustust Rainer Vakrale ja Jevgeni Ossinovskile edukalt teostatud kadumisoperatsiooni teostamise eest

0 Shares

Siiani edukalt oma maskeerumis- ja kadumisoperatsiooni teostavadpoliitikud
(Foto: Uued Uudised)

Eesti ajakirjanduses käib „inimjaht“ kahele poliitikule

Kaitsevägi soovib tunnustada kadunud poliitikuid, kes on siiani suutnud jääda märkamatuks ajakirjanduse poolt teostatavas “inimjahi” operatsioonis.

Eesti Kaitsevägi ja Kaitsepolitsei tegid täna ühisavalduse, milles avaldatakse tunnustust Rainer Vakrale ja Jevgeni Ossinovskile. Ühisavaldusega tunnustatakse tuntud poliitikute oskusi ja võimet peituda avalikkuse eest nii, et mitte keegi pole kahe nädala jooksul suutnud antud poliitikutega ühendust saada ega neid üles leida.

Kaitsevägi soovib kutsuda Vakrale ja Ossinovskile ajateenijatele instruktoriteks

Kaitsevägi ja Kaitsepolitsei toovad oma kommunikees Rainer Vakra ja Jevgeni Ossinovski eeskujuks kõigile praegustele ja tulevastele kaitseväelastele ja Eesti salapolitsei teenistujatele:
“Just nii peab ennast peitma vaenlase eest üks tõeline kaitseväelane. Vaatamata sellele, et viimase paari nädala jooksul on praktiliselt kogu kohaliku ajakirjanduse raskekahurvägi, eesotsas Katrin Lusti ja Delfi ajakirjanikega, harrastanud omamoodi „inimjahti“ Rainer Vakrale ja Jevgeni Ossinovskile, on need kaks poliitikut näidanud üles erakordset maskeerumisoskust ning jäänud senini kõigile märkamatuks. Samuti on neil olnud piisavalt püsivust, et mitte paljastada ka kõige väiksemat vihjet oma potentsiaalse asukoha kohta!“

Lähtuvalt Vakra ja Ossinovski edukast kadumis- ja maskeerumisoperatioonist soovib Kaitsevägi kutsuda mõlemad poliitikud kaitseväkke instruktoriteks, et poliitikud jagaksid oma kogemusi ja oskusi tulevastele kaitseväelastele. „Just nimelt sellisel kõrgtasemel maskeerumisoskus on vajalik edukateks infiltreerumisoperatisoonideks, soovime kindlasti hakata seda õpetama tulevikus oma ajateenijatele,” lisas kaitseväe esindaja.

Kaitsevägi soovib mõlemat poliitikut tunnustada eduka maskeerumisoperatsiooni läbiviimise eest oma aukirjaga. Tõsi, selleks, et aukiri Rainer Vakrale ja Jevgeni Ossinovskile üle anda, peavad ka kaitseväe esindajad antud poliitikud esmalt tabama. Kaitseväe esindaja sõnul käib hetkel selle nimel ka tõsine töö.

Iga suurem kivi, lagunenud maja või mööduv trollibuss võib olla hoopis maskeerunud poliitik

Kaitsevägi edastab ka omapoolse üleskutse laiemale avalikkusele, et tabada kaks kadunud poliitikut: „Kutsume inimesi üles koostööle, et aidata meil üle anda Kaitseväe aukiri Rainer Vakrale ja Jevgeni Ossinovskile.  Head inimesed, edaspidi  vaadake senisest tähelepanelikumalt enda ümber, ehk õnnestub teil märgata neid seni veel peidus olevad poliitikud. Vaadake tähelepanelikult, kas teie läheduses olevad suur kivi, lagunenud majalobudik või juhuslikult mööduv trollibuss ei osutu lähemal vaatlemisel hoopis Rainer Vakraks või Jevgeni Ossinovskiks!

Head lugejad, olge senisest tähelepanelikumad – just see kivi või mööduv trollibuss võib lähemal vaatlusel osutuda Rainer Vakraks või Jevgeni Ossinovskiks.
(Foto: Kivi – Wikipeedia, Õhtuleht; trollibuss – Kristjan Kalda)

Delfi ja Kuuuurija „inimjaht“ kahele poliitikule

Delfi ajakirjanik kirjeldas oma jahti poliitikutele järgmiselt (detailset otsingukirjeldust vaata siin):

„Oleme on püüdnud tabada Ossinovskit ja Vakrat nii telefonitsi kui ka e-posti teel, eile päeval käisime Vakrat otsimas ka tema valimisringkonna südameks olevalt Nõmme turult, kuid edutult, nagu oligi arvata.

Juba teisipäeval soovisime teda esiti tabada telefoni teel ja pöördudes seejärel päringuga partei pressiesindaja poole, paludes selgelt erakonna esimehe kommentaari. Pressiesindaja Andri Maimets ütles, et reporterile vastamine on ikkagi poliitiku enda töö.

Siiski ei jäänud me rahule, et soovides kommentaari erakonna esimehelt, saime me selle vaid pressiesindajalt ning avaldasime jätkuvalt soovi, et ka Ossinovski ise ütleks välja enda arvamuse antud küsimuses. Telefonikõnedele Ossinovski ei vastanud ja õhtupoolikul helistas tagasi Maimets, kellega tuli vaielda teemal, miks on oluline saada kommentaar justnimelt erakonna esimehelt. Lõpuks andis Maimets lubaduse, et Ossinovski võtab ühendust siis, kui on kohtumistega lõpetanud. Seda ta aga eilse õhtu jooksul ei teinud.

Tänase päeva jooksul oleme taas püüdnud korduvalt sotside esimehega nii telefoni kui ka e-posti teel kontakti saada, kuid kella 17-ks polnud see õnnestunud. Seega olemegi sunnitud tõdema, et nii Vakra kui ka Ossinovski on kadunud justkui maa alla. „

Oodata on suuremat sorti paljastusi, sest Vakrat ja Ossinovskit “jahib” ka Katrin Lust

Sama raskes olukorras on viimase aja suurim staarajakirjanik Katrin Lust, kes kirjeldab oma Facebooki lehel, kuidas toimub pingeline „jaht“ sotsiaaldemokraatliku partei juhi tabamiseks (detailset sündmuste kirjeldust vaata siit):
„Otsin juba teist nädalat Jevgeni Ossinovskit. Sotsiaaldemokraadid seisavad vankumatult töötajate õiguste ja eriti võõrtööliste õiguste eest, kes on nõrgemas positsioonis. Zhurab soovib kohtuda just Jevgeni Ossinovskiga, et rääkida kui täbaras seisus vöõrtöölised Eestis on. Ossinovski aga ei vasta juba mitu nädalat minu kirjadele seoses selle looga. Meie kirjadele ei reageeri ka Sotsiaaldemokraatide pressiesindaja Andri Maimets, kes tõmbas kõigepealt siin kontori juures suitsu ja siis tõmbas ukse kinni. Zhurab töötas Tuukri tänaval Oleg Ossinovskile kuuluva kortermaja ehitusel. Zhurabi ja ta sõbrad Gruusiast palkasid tõsi küll alltöövõtjad ja Oleg Ossinovski neid palganud pole, vaid grusiinidega tegeles alltöövõtja. Ka eilne Delfi kirjutas murelikult, et Jevgeni Ossinovski on juba 2 nädalat kadunud ka nende jaoks. Kui keegi teab, missuguse valimistelgi või valimisdebati saatest teda leida võib, siis palun andke mulle teada.”

Abiratas.ee loodab, et kadunud poliitikud leitakse lõpuks üles ning kaitsevägi saab neile üle anda oma aukirjad ja eesti ajakirjanikud saavad neile lõpuks esitada oma küsimused.

SEOTUD LUGU:
RÕÕMUSÕNUM: Lõpuks ometi ilmus Rainer Vakrast persoonilugu Eesti Ekspressis!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga