UUS POPULAARNE SUVEDIEET: Supertoit kõigile, kes soovivad saavutada rannavormi juba paari päevaga

22 Shares

Need neiud tarbisid uut supertoitu kõigest 3 päeva – ja tulemus on näha pildil!
(Foto: hercampus.com)

Kellel meist poleks kas või üks kord elus olnud soovi kaotada enne rannahooaja algust talve jooksul kogunenud lisakilod ning demonstreerida kõigile oma suurepärast suvist rannavormi.

Nüüd on levimas uus suurepärane viis, kuidas kiiresti ja vähese vaevaga on võimalik kaotada juba ühe nädalaga oma lisakilod. Selleks tuleb lihtsalt kolm korda päevas tarbida toiduks uut supertoitu, mida süües suudab iga soovija sisuliselt mõne päevaga saavutada suurepärase rannavormi.

Erinevalt kõigist teistest analoogsetest toitumiskavadest ja superdieetidest on käesoleva supertoidu eelisteks see, et selle valmistamiseks kulus sisuliselt 0 eurot, vaja on ainult kaussi, lusikat ja küpsetusvormi.

Käesolev supertoit on:

  • madala kalorisisaldusega
  • täiesti gluteenivaba
  • täiesti suhkruvaba
  • täiesti laktoosivaba.

Sobib ka veganitele
Tegemist 100% vegantoiduga, kus pole kasutatud mitte grammigi loomseid päritolu  koostisosi, seetõttu sobib antud supertoit suurepäraselt ka kõigile veganitele

Kasuta ära selle nädala vihmased ilmad, tarbi järgmisel paaril päeval uut supertoitu ja oled juba järgmiste päiksepaisteliste ilmade  saabudes super rannavormis!

Supertoidu retsepti ja valmistamist vaata alljärgnevast videost:

Video: KOLLY Fitness blogja Facebooki leht

Hea Abratta lugeja, anna meile teada, mida arvad sina uuest supertoitust? Kas kavatsed valmistada ja proovida antud toitu?

SAMAL TEEMAL:
Tõeline vegan sööb kive. Šokeeriv lugu mehest, kes toitub ainult kividest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga