JÕULUKS RANNAVORMI: Uus innovaatiline treeningmeetod, milles on ühendatud meeldiv kasulikuga

297 Shares

Eestisse on jõudnud uus innovaatiline treeningmeetod, mille puhul on tulemused märgata juba mõne päevaga. Uue treeningmeetodi testkasutajad jäid sellega ülimalt rahule ning kinnitasid, et treeningsessiooniga kaasnesid ainult positiivsed elamused.

Treeningvahendina kasutatakse pudelit ja sellele kinnitatud raskust. Treening sobib ideaalselt Eestimaa kliimasse – seda on võimalik harrastada aastaringselt ja praktiliselt igal pool. Samuti sobib uus treeningmeetod hästi inimestele, kellel puudub eelnevealt varasem treening.

Sobib harrastajatele, kellele ei meeldi joosta porises metsas või higihaisulises spordisaalis

Näiteks üks uue treenigu harrastaja Mihkel (32) kinnitas, et tema oli varasemalt mitu aastat otsinud endale trenni, mis sobiks tema eluviisidega.

“Spordisaalis ei meeldinud mulle kohe üldse käia, seal teiste higilõhna sees viibimine oli lihtsalt vastik,” kommenteerib Mihkel. “Samuti ei meeldinud mulle käia metsas või haljasaladel jalutamas või jooksmas.”

“No millisele vähegi normaalsele inimesele meeldiks meie kliimas metsa- või maastikujooks?” on Mihkel hämmingus. “Meie kliimas, kus väljas on 9 kuud halba suusailma, kus pidevalt on porine, tuuline, märg ja vihmane või lörtsine! No milline terve mõistusega inimene läheks vabatahtlikult sellise ilmaga vara hommikul või hilja õhtul sinna metsa vettima?”

Uue treeningmeetodi harrastamiseks vajalik abivahend ei nõua suurt rahalist väljaminekut.
Abivahendi valmistamiseks vajalikud komponendid on olemas igas hästivarustatud majaidamises.

Sobib ideaalselt harrastamiseks kodustes tingimustes

“Aga see uus treeningmeetod on mulle nagu loodud,” jätkab Mihkel uue treeningviisi kiitmist. “Istun õhtul rahulikult diivanil, vaatan telekat ja samal ajal teen kogu aeg trenni. See uus treeningmeetod sobib lihtsalt ideaalselt minu eluviisiga!”

“Olen kindel, et minusuguseid trennihulle on Eestimaal kümneid tuhandeid. Varasemalt polnud meile sobilikku treeningmeetodit, aga nüüd on meie mure jäädavalt lahendatud!” kiidab Mihkel uut treeningut.

Suur muutus elustiilis – asendas viina õllega

“Varasemalt mulle õlu eriti ei meeldinud, olin rohkem ikka puhta viina mees,” kommenteerib Mihkel ka oma elustiili muutust. “Algul proovisin seda uut trenni teha traditsioonilise viinapudeliga, aga trenni kestvus kippus väga lühikeseks jääma. Umbes 15 minutiga viskas pildi eest ära. Et pikendada trenni kestvust, otsustasin kasutada viinapudeli asemel õllepudelit. Peale seda kestab mu igaõhtune trenn oluliselt pikemalt. Tavaliselt kulub mul õhtuse trenni jooksul nii 5-6 pudelit õlut, aga trenn ise kestab umbes 2 tundi. Päris korralik edasiminek,” selgitab Mihkel rõõmsalt.

Uut treeningmeetodit iseloomustavad järgmised positiivsed nähtused:

  • paraneb kasutaja füüsiline vorm;
  • treeningprotsessis on ühendatud meeldiv kasulikuga;
  • treeningvahendina kasutatav taara on taaskasutatav;
  • treening sobib ideaalselt Eestimaa kliimasse;
  • treenida on võimalik aastaringselt ja praktiliselt igal pool;
  • treeningut on võimlik harrastada nii üksi või mitmekesi koos.
Stardikomplekt neile, kes soovivad harrastada uut treeningmeetodit grupiviisiliselt
(Foto: www.goodbeerhunting.com)

Kogenud harrastaja soovitused algajale

Lõpetuseks lisab kogenud harrastaja Mihkel oma soovitused uue treeningmeetodiga alustajatele:

  • Soovitatav on antud treeningut harrastada grupiviisiliselt. Mihkli sõnul pidavat just trenni lõpuosa muutuma väga lõbusaks ja meeldivaks.
  • Alustuseks soovitatakse treeningvahendina kasutada väiksemat, näiteks 0,33-liitrist, õllepudelit. Kui alustada kohe näiteks liitrise pudeliga, siis on Mihkli sõnul oht üle treenida. Ja alles siis, kui organism on väiksemate koormustega harjunud, soovitab Mihkel võtta kasutusele juba suuremad pudelid, näiteks mõni 0,5-liitrine pudel ja peale seda võib mõelda ka 0,7-liitrise šampuse pudeli kasutamisele.

Hea Abiratas.ee kasutaja, anna meile teada, mida arvad sina uuest treeningmeetodist? Kas sa plaanid ka uut treeningmeetodit ise proovida?

LOE LISAKS

VÕIMAS SAAVUTUS! President Kaljulaid kihutas jalgrattal üle La Manche’i väina

GUINESSI REKORD EESTLASELE: Andreas Veerpalu püstitas maailmarekordi peitusemängus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga