MINISTER KIIDAB: Stenbocki maja katusele paigaldatud maksuradari töö on ületanud kõik ootused!

304 Shares

RAHANDUSMINISTER ON IGATI RAHUL STENBOCKI MAJA KATUSELE PAIGALDATUD RADARI TÖÖ KÄIVITUMISEGA (PILT: ANDRES HAABU / MONTAAŽ)

Rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus andis ajakirjanikele ülevaate sellest, kuidas on õnnestunud paari päeva eest Stenbocki maja katusele paigaldatud maksuradari käivitumine.

Lisaks tutvustas rahandusminister juba ka esimesi maksu- ja kärpeideid, mille uus radar on esimese paari päeva jooksul välja peilinud.

Rahandusminister rõõmustas, et radari töö on käivitunud üle ootuste hästi ning esialgsed tulemused ületavad kõiki esialgseid prognoose.

„Esialgse plaani kohaselt paigaldati antud radar kõikvõimalike maksuideede välja peilimiseks,“ selgitas rahandusminister Pentus-Rosimannus. “Tänaseks on selgunud, et lisaks uutele maksuideedele suudab radar edukalt välja peilida ka erinevaid uusi kärpekohti.”

Radari poolt välja peilitud heade kärbeideede näidetena toob rahandusminister välja näiteks uue kohvimasina soetamisest loobumine Haridusministeeriumis ning Keskerakonna ministrite kärpimise valitusest.

Rahandusminister selgitas, et need on ainult mõned kärpeideed, mis on toodud avalikkuse ette. Selllega on Stenbocki maja katusele paigaldatud radar suutnud juba paari esimese tööpäeva jooksul tõestada oma vajalikkust uute maksu- ja kärpeideede väljapeilimisel.

Rahandusminister lisas, et uus radar on hetkel veel kaugel täisvõimsusel töörežiimist. Aga juba praegu on uue radari kasulikkus ületanud kõik esialgsed lootused.

Rahandusminister lisas veel, et loodab juba lähiajal avalikustada järgmised uued maksude ja kärpeideed, mille uus radar on välja peilinud.

Hea Abiratta lugeja! Palume Sinu abi oma tegevuse jätkamiseks. Kliki siia ja toeta meid! Iga euro loeb!

SEOTUD LOOD:

UUED MAKSUD TULEKUL: Valitsus paigutadas Stenbocki maja katusele võimsa radarisüsteemi, et välja peilida uusi maksuideid

KOHUTAV TRAGÖÖDIA! Eelarve kärpekava raames peab Haridusministeerium loobuma uue kohvimasina ostust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga