PRESIDENT TEEB NEGATIIVSE KOROONATESTI UUESTI: Ma ei ole mitte kunagi mitte üheski testis läbi kukkunud!

Kersti Kaljulaid
24 Shares

ELUS ESIMEST KORDA NEGATIIVSE TESTITULEMUSE SAANUD PETTUNUD PESIDENT KERSTI KALJULAID (FOTO: ANDRES PUTTING/EKSPRESS MEEDIA)

President Kersti Kaljulaid teatas kolmapäeva hommikul „Vikerraadios“, et nii temal kui teistel Viljandi kohtumisel olnud kantselei töötajatel oli koroonatesti tulemus negatiivne. Sellest hoolimata jäävad nad kõik kuni pühapäeva õhtuni eneseisolatsiooni.

President kommenteeris oma negatiivset koroonatesti järgnevalt: „Kahjuks oli minu testi tulemus negatiivne. Ma  ei ole mitte kunagi varem mitte üheski testis saanud negatiivset tulemust ja läbi kukkunud. Nii koolis kui ülikoolis tegin ma kõik testid alati ära esimesel katsel ja alati positiivse tulemuse peale.“

„Kahjuks seekord oli minu koroonatesti tulemus negatiivne. Aga see on minu elus ka alles esimene kord, kui testi tulemus oli negatiivne. Loodan, et see jääb ka viimaseks korraks, kui ma mõne eksami või testi läbi kukun. Kindlasti teen esimesel võimalusel selle koroonatesti uuesti!” lubas president.

Presidendi selgitustel peab ta ootama uue testi andmisega 10 päeva.

“Nüüd ei ole muud teha kui oodata ja olla kuni pühapäeva õhtuni eneseisolatsioonis, mil möödub eelmise testi andmisest 10 päeva, siis saan teha uue koroonatesti,“ selgitas president.

Ta märkis, et kuigi keskmine nakkuse ilmnemise aeg on lühem kui kümme päeva, on tema arvates siiski mõistlik eneseisolatsiooniga lõpule minna, kuna kõik inimesed ei ole ju keskmised.

President lisas veel, et negatiivne koroonatest ja eneseisolatsioonis viibimine ei sega siiski tal täitmast tema tööülesandeid.

„Ma teen samal ajal ära ka need töökohtumised, mis olid niikuinii välismaised videokohtumised,“ kinnitas president.

LOE LISAKS:

Harrastusmesinikust president Kaljulaid kinkis Antarktika elanikele roosa mesitaru

VÕIMAS SAAVUTUS! President Kaljulaid kihutas jalgrattal üle La Manche’i väina

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga